Autorizovaný dodavatel glykolových i neglykolových teplonosných kapalin PEKASOL, speciálních maziv a autokosmetiky.

WD Specialist

21. 2. 18

Distribuce maziv WD Specialist:

Lithiová, Silikonová, Teflonová vazelína a Penetrační mazivo.

 

V našem sortimentu je nová řada speciálních maziv WD-Specialist:

  • Lithiová vazelína - Tato vazelína je účinné a trvanlivé mazivo s vysokou viskozitou, po aplikaci nestéká. Omezuje tření zvláště při použití kov na kov. Zabraňuje opotřebení a korozi. Je určena pro použití na kovové nosné konstrukce.
  • Silikonová vazelína - Toto mazivo nešpiní a je velmi účinné. Poskytuje kvalitní mazací vlastnosti, nepřitahuje nečistoty a chrání proti vlhkosti. Chrání díly před přilepením a lze jej použít na vysokotlaká zařízení. Tento produkt je vhodný k použití na kovy, plasty, dřevo a pryž.
  • Teflonová (PTFE) vazelína - Toto mazivo obsahující práškové syntetické polymerové složky PTFE zajišťuje vynikající mazání a ochranu. Zároveň snižuje tření a opotřebení, čímž prodlužuje životnost nástrojů nářadí. Tento produkt je vhodný pro použití na kovy, sklo, vinyl, pryž a plasty.
  • Penetrační mazivo - Tento penetrant rychle uvolňuje zadřené, či zrezivělé šrouby a přilepené díly. Rychle proniká do těžko přístupných míst. Rychle uvolní upevněné, přilepené, nebo rezavé spoje. Zároveň předchází dalšímu zrezivění.