Autorizovaný dodavatel glykolových i neglykolových teplonosných kapalin PEKASOL, speciálních maziv a autokosmetiky.

Teplonosné kapaliny - glykoly

V roce 2010 jsme navázali spolupráci s firmou Zevar a stali jsme se nejen prodejcem jejich teplonosných kapalin, ale také partnerskou a servisní společností této firmy. Ve výrobním portfoliu této firmy najdete teplonosné nemrznoucí směsi na bázi lihu, monoetylen- a monopropylenglykolu a jedná se v podstatě o dvě řady teplonosných kapalin. První řada CONVECTheat je zaměřená na kapaliny do tepelných čerpadel, topení, chlazení a klimatizací. Druhou skupinu tvoří kapaliny SOLARheat určené do solárních systémů.

 

Jedná se hlavně o tyto teplonosná média:

 

-  CONVECTheat® EG  -  Monoethylenglykol

Kapalná směs na bázi monoethylenglykolu (MEG), která se používá jako teplonosný přípravek s nízkým bodem tuhnutí v topných systémech, tepelných čerpadlech, chlazení a klimatizací.

-  CONVECTheat® EG  -  Monopropylenglykol

CONVECTheat ECO je kapalina na bázi monopropylenglykolu (MPG), který je definován jako ekologicky bezpečná kapalina bez škodlivého vlivu na životní prostředí. Koncentrát vyrobený z MPG se používá jako teplonosná kapalina s nízkým bodem tuhnutí do topných systémů, tepelných čerpadlel, chlazení a klimatizací.

-  CONVECTheat® G  -  Na bázi biologické

CONVECTheat® G je unikátní teplonosná kapalina na biologické bázi upravená speciálními změkčovadly a přídavky pro dosažení požadované nezámrzné teploty

Záruční doba na tyto kapaliny je 2 roky, s předpokládanou životností min. 10 let za předpokladu pravidelné kontroly stavu kapaliny.